12. ročník
15.5.2018

Mezinárodní mistrovství ČR
středoškolských družstev 2018
PB Středoškolský pohár 12. ročník

V evropském měřítku jedinečná golfová událost, ve které měří své síly tříčlenná družstva středních škol z celé ČR a okolních zemí – Mezinárodní mistrovství České republiky středoškolských družstev. Zábavně - sportovní událost ve stylu „studentského“ Ryder cupu. Navázání nových přátelství, utužení studentské atmosféry. Popularizace golfu ve středoškolském prostředí. Neformální místo pro přátelská setkání

Akce je jedinou součástí Oficiálního kalendáře České golfové federace, která není iniciována ČGF.

K ročníku 2017 přihlásilo 39 středoškolských družstev s průměrným HCP nižším než 10.

Záštita

Záštitu převzali Česká golfová federace a Český olympijský výbor, který drží žáštitu od roku 2013. Patronem ročníku 2018 je Vladimír Šmicer.

PB Středoškolský pohár
Český olympijský výbor
Česká golfová federace

Program dne

Pořadatel

PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s. r. o.

Zapsána v rejstříku škol a školských zařízení MŠMT ČR, žáci a studenti mají veškeré výhody jako studující na státních školách. Vstoupila již do třetího desetiletí svého působení a pro život připravila již více než dva tisíce úspěšných absolventů. V roce 2005 otevřela první třídu v s rozšířeným sportovním vyučováním zaměřeným na golf v ČR. Nabízí možnost propojení kvalitního manažerského a ekonomické vzdělání s rozšířenou výukou golfu. Individuální přístup ke sportovně nadané mládeži.

Zřizovatelé: PhDr. Dana Čapková, PhD Ing. Václav Červenka
www.pbvos.cz

Promotér

INGOLF s.r.o.
Váš partner ve světě golfu Od roku 2004

Servisní a marketingová agentura poskytující komplexní služby v oblasti golfu. Oficiální agent International Sports Management. Promotérská činnost: Mezinárodní týden golfu, International GolfWeek China, celkem přes 300 golfových akcí dle potřeb klientů jako součást CRM - turnaje, série, akademie a další Reference: Czech Tourism, KPMG, IBM, ČEZ, Delloite, PGAC, SAP, Alcatel – Lucent, ČSOB, HVB, Tatrabanka, Cisco Systems, SFM Group, Privat banka a další.

Místo konání

Golf Rezort Mstětice

Areál prošel rozsáhlými úpravami v roce 2013 a aktuálně je řazen mezi 10 nejlepších areálů v ČR. Dějiště profesionálního turnaje Prague Masters. Optimální sekvence jamek druhé devítky slibující napínavé zvraty do poslední jamky.

www.golfmstetice.cz

Hlavní partneři

GOLF CLUB MSTĚTICE
ČPP

Partneři

ADP
NIKON
Victoria
Alfa - foto.cz
UNIQA

Fotogalerie z minulých ročníků