Xgolf

Extrémní horský golf je jedna z nejzábavnějších a nejlogičtějších alternativ k tradičnímu pojetí golfu. První turnaj v horském extrémním golfu se hrál v roce 1999 v  USA První ročník se v České republice se díky Alanovi Babickému a Martinovi Schwarzovi a inspiraci knihou Extreme Golf odehrál v roce 2006 ve Špindlerově Mlýně. Krátkou, ale bohatou historii 6 ročníků ukončila změna managementu ve Skiareálu Špindl a kocovina z neustále marného boj o přízeň ekonomicky nezbytných marketingových partnerů v době tzv. krize v letech 2009-2011. Průřez ranou a sluncem zalitou historií nalezenete na FB Xgolf.

Hráči mimo jiné zaživají ten nepopsatelný pocit, že odpálí míček z odpaliště a vzhledem ke sklonu sjezdovky to vypadá, že už nikdy nepřistane… Nezapomenutelné (pro ty, co si z nich něco pamatují at all) jsou i Xvečúrky konané pod heslem Tequilla a Tatarák v předvečer sobotního soutěžního kola.. pro ostatní jsou nezapomenutelná jen sobotní dopolední kola.

Tato neotřelá forma golfu je překvapivě velkým návratem k ryzím kořenům golfu, kdy šlo o zábavnou kratochvíli v neporušené přírodě.

TRADICE OBNOVENA

Xgolf Pec Open se odehraje ve dnech 21. a 22.září 2018 v Peci pod Sněžkou. Centrem všeho dění bude hotel Obzor, spolupořádající partner akce. Nachází se na sjezdovce Bramberk, několik kroků od legendární chaty Smetánka, kde se natáčeli Sněženky a Machři. Nejen Viky Cabadaj přislíbil svou účast... -))

Pravidla a ostatní info najdete na FB Xgolf a nebo níže na registrační stránce. Dotazy pište na ababicky@ingolf.cz.

Těšíme se na Vás a vy se máte taky na co těšit!!! -))

Z mnoha různých důvodů si vás dovolujeme požádat o nezávaznou registraci- Tu prosím proveďte na http://hotelobzor.cz/xgolf/. 

VYBERTE SI BALÍČEK