Golf Resort Consulting

Asistujeme našim klientům v plánování a výstavbě, nastavení správné úrovně infrastruktury, s maximalizací klientského zážitku, s dosažením ekonomické efektivity, managementem nákupu a prodeje areálů, oceňováním, financováním, proveditelností a i třeba s marketingem a designem.

Find out more  ↓

Travel Services

Navštivte s námi na Masters, Ryder Cup, The Open, Old Course v St Andrews nebo Augusta National.  Pro korporátní i individuální klientelu realizujeme individualizované tréninkové nebo herní zájezdy ve špičkových destinacích. Zajišťujeme účast v proam turnajích našich mezinárodních partnerů. Poskytujeme asistenční služby zahraničním cestovním kancelářím a návštěvníkům. 

Find out more  ↓

Event Management

Proměníme váš nápad v nezapomenutelnou akci od první myšlenky až do poslední koruny nákladů. Od turnaje, přes obchodně společenskou akci v golfovém prostředí, až po výlet do zahraničí. Bohaté zkušenosti a odbornost našeho managementu jsou zárukou nadstandardní kvality realizace akce tak, aby komunikační dopady vaší akce byly co nejefektivnější. 

Find out more  ↓

Od roku 2005 se zabýváme marketingem a poradenstvím v golfu. Naše škála služeb začíná asistencí pro zahraniční značky vstupující na český trh, přes projekty a eventy v oblasti golfu s cílem podpory značky až po budování vztahů s vašimi zákazníky či partnery.

We exclusively represent:
Golf bunkers that are built using a combination of recycled materials
System for golf operators to manage their course traffic and optimize on-course operations
Top e-mobility around the green

Profilace vašeho brandu v prostředí golfu, design mediálních kampaní až po nejmodernější formy client relationship managementu pro soukromé i korporátní klienty, golfové areály a další subjekty. INGOLF je ve střední a východní Evropě oficiálním agentem sportsmarketingovou společnosti International Sports Management (ISM), zabývající se managementem hráčů a eventů. Díky tomuto partnerství nabízíme eventy a zážitky s předními hráči světa a dokážeme poskytnout služby, které se mnohým mohou zdát neuskutečnitelné. Zrealizujeme jakýkoliv event v golfu, od vašeho miniturnaje až po návštěvu Augusta National, The Masters, Ryder Cupu či The Open.

September 2005

1Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

2Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

JULY 2016
JUNE 2017

3Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

4Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

4
5

5Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

6Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

6
7

7Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

8Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

8
9

9Since 2005, our range of services includes marketing consulting for and representation of foreign brands entering the CEE markets,  advisory and management services on scale of projects and events in golf, sports and culture. 

Golf Resort Consulting

Pomáháme našim klientům řídit plánování, vývoj a realizaci golfových, sportovních a rezidenčních projektů ve všech fázích procesu. Naším společným cílem je zlepšit ekonomické parametry jejich projektů, úroveň služeb a v neposlední řadě spokojenost jejich zákazníků.

Asistujeme našim klientům v plánování a realizaci golfových projektů při nastavení správné úrovně služeb, požadované úrovně infrastruktury, s cílem maximalizovat jak klientský zážitek, tak ekonomickou efektivitu.  Dále poskytujeme management nákup a prodeje areálů, jejich ocenění, investice, financování, proveditelnost, designérské a klubové strategie, včetně marketingu po otevření či při běžném provozu.

Naše stopy lze najít v různých projektech: Kolomnaya Golf and Yacht Club (Russia), Golf Resort Barbora Teplice (CZ), Twin Chapels Golf Resort Prague, Golf resort Donovaly, Golf and Spa Resort Sastin (SK), Cassovia GR Kosice – (SK) a další. 

Travel Services

Máte špatné zkušenosti s golfovou neodborností cestovek? Vítejte u nás. Pro korporátní i individuální klientelu realizujeme na míru vypracované pobytové zájezdy ve špičkových golfových zahraničních destinacích. Zajišťujeme účast v mezinárodních proam akcích, které jsou ideální kombinací špičkového ubytování, zábavy, tréninku a soutěžního napětí.

Naše vlastní tréninkové nebo sparring programy respektují výkonnost, míru golfové “fanatizace” a další důležité skutečnosti. Dále nabízí kompletní spektrum asistenčních služeb pro zahraniční cestovní kanceláře a návštěvníky. 

The only authorized distributor

Masters

Nabízíme garantované vstupenky na turnaj Masters, který je vyprodaný na několik let dopředu a k tomu ještě luxusní ubytování, společenský program večer, hraní golfu v blízkém okolí, setkání s hráči naší partnerské agentury.   Turnaj Masters je nejprestižnější akci golfového světa. Augusta National je nejuzavřenější golfový klub světa a je prakticky nemožné si na hřišti zahrát, pokud nejste členy nebo jejich hosté v omezených týdnech a časech. I to Vám dokážeme zařídit.

Ingolf Academy

Ingolf akademie je společný projekt Alana Babického a Marka Nového. Jedná se o progresívní kombinaci online a tradiční výuky podle nejmodernějších standardů. 

Our assitance typically covers property aqusitions and sales, valuations, investments, financing, feasibilities, golf course and club strategies, marketing and design.
We help our clients manage development and execution of golf, sport and residential projects in all phases of the process to improve economic parameters of their project, level of service and last but not least, their customers’ satisfaction.

We provide consulting and liason services for every phase of the project management: from initial feasibility study, through business plan, legal services, through negotiations with authorities, to set up of the management processes, to adequate designer identification, to marketing strategies for launch of the course and club to design and management of activities of the club members.

Event management

Středoškolský pohár

Soutěž tříčlenných středoškolských družstev od roku 2006. Akcí prošlo přes 1000 účastníků včetně nejslavnějších jmen českého soutěžního profi golfu. Součást Oficiálního kalendáře soutěží ČGF.

International GolfWeek

International GolfWeek (IGW) je festivalové fórum špičkových mezinárodních golfových jmen organizované v naší vlastní unikátní „mimoprovazové atmosféře“, které nabízí jedinečné vzdělávací a golfové propagační minieventy široké veřejnosti, partnerům IGW a profesionálům v golfovém průmyslu. Po velkém úspěchu inauguračního IGW 2006 s trenérem Tigera Woodse Hanka Haneyem, Costantinem Roccou a Fanny Sunneson IGW rost a sílil a stal se mezinárodně uznávanou akcí. Hlavními hosty dalších ročníků byli Ernie Els, Graham Marsh, Chubby Chandler, Alex Čejka, Simon Holmes, Rafa Cabrera-Bello, Fanny Sunesson, Darren Clarke, Klara Špilková a Jessica Korda. Mezinárodní růst po Německu a Francii vyvrcholila dvěma vydáními v podobě International GolfWeek China Shanghai a Hainan v letech 2014 a 2015.

Akce na míru

Naplánujeme a vyladíme celou vaší golfovou či jinou sportovní akci přesně podle vašich potřeb, kdekoliv doma i ve světě.
Nabízíme jedinečné nápady, které vzájemně efektivně provazují sportovní, společenské a obchodní cíle. S více než 30letou zkušeností našeho managementu s eventy všeho druhu jsme ideální servisní agentura jak pro běžné, tak po speciální akce „za hranicemi běžných zvyklostí a potřeb“ a pro maximalizaci CRM dopadu vašich akcí na golfu i mimo něj.

Alan Babický

lan má za sebou do roku 2005 více než 17 let zkušeností na vysokých manažerských pozicích v mezinárodních společnostech jako Pepsi, United Biscuits, AIG GIG nebo Colgate Palmolive, a dále přes 10 let aktivit v roli konzultanta v mezinárodním consultingu – v golfu i mimo něj.  Golf hraje od svých 29 let, byl členem reprezentace ČR jak v hlavní kategorii, tak v kategorii midamatérů. Do PGA přestupoval v roce 2004 s HCP 0.

Od roku 2005, kdy vyměnil koníčka za zaměstnání a založil společnost Ingolf, se systematicky věnuje popularizaci, výuce a vzdělávání v golfu jak v roli trenéra, kouče tak i manažera a designéra akcí a kampaní. Je lektorem systému vzdělávání České profesionální golfové asociace, je autorem či spoluautorem řady vzdělávacích materiálů. Je certifikovaným koučem CPG (PGAs of Europe) pro výchovu golfových profesionálů.

Je absolventem čtyřměsíční stáže u Hanka Haneyho v Hank Haney International Junior Golf Academy v Hilton Head (2008). Do povědomí se Babický mohl zapsat svou publikační činností doma i v zahraničí, překladatelskou činností, komentováním golfového vysílání na Eurosportu od roku 1998, nebo třeba autorstvím osnov a zavedením golfu jako nepovinného volitelného předmětu do třech škol od roku 2005. Jako Generální komisař řídil Czech PGA Tour.